МАРАФОН КОНСУЛЬТАЦІЙ “ПРИЧИНА ТА СЛІДСТВО”.

 Друзі, зараз для планети і для нас важкий період життя. Багато хто втрачає роботу, не може пристосуватися до реалій життя, побудувати нормальні стосунки, хворіє, втрачає рідних та близьких.

Кожна ситуація в нашому житті завжди має причину. Але надто часто вона перебуває у підсвідомості і ми найчастіше навіть не можемо згадати подію, під час якої сталася емоційна травма. І лише перевівши роботу мозку на альфа- та тета-частоти, ми можемо отримати доступ до цієї інформації.

Не у всіх інформація відкривається легко з першого разу, тому ми проводимо такі сеанси у трійці: клієнт, провідник та один з нас, хто підключиться до вашого поля. Отже, на ваші численні прохання, ми продовжуємо онлайн марафон консультацій.
Якщо ви, випробувавши різні методики, розумієте, але не можете зрозуміти причину невирішеної ситуації, то вам до нас.
Ми працюємо методом прогресології. Як ми це робимо? Один з нас підключається до вашого поля, а інший веде сесію, в якій ви зможете дізнатися про початкову причину вашої проблеми.
Наше завдання – допомогти розібратися у деяких подіях, які нині впливають на життя клієнта. Це допомагає розбити блоки та вивільнити емоційні затискачі, які стримують людину в її нинішньому житті.
Занурення проводитимуть тренери та досвідчені консультанти – випускники Інституту Прогресології:
Руслан Тюрін @rusturin,
Сидорова Світлана @svetlanafdregress, Лазуренко Ганна @annutka_2020, Штепа Вікторія   Гужвій Олена @regressolog_helen.

Щоб отримати Сеанс у Дар :
1. Поділіться цією сторінкою у себе в соціальних мережах (Вкажіть посилання на цей пост під час реєстрації);
2. Складіть письмовий відгук після сеансу на цій сторінці.

Необхідна інформація щодо проведення сеансу:

  1. Для початку зареєструйтесь за посиланням на марафон.
  2. Зустріч відбувається у Skype або Zoom.
  3. Робимо по +2 по Гринвичу часу.
  4. Консультація біля 2 годин.
  5. Вам знадоблятся навушники з мікрофоном (звязок з колонок не підійде). 
  6. Самота під час сеансу, вас ніхто не турбує, ви знаходитесь у кімнаті одні. Переконливе прохання самостійно ухвалити рішення, як вам усамітнитися і що для цього потрібно. Ви краще знаєте з ким вам залишити маленьку дитину, куди подіти цікавого чоловіка/дружину, а також домашню тварину під час занурення. Вимкнути мобільний телефон та створити тишу. Просимо вас вирішувати ці питання самостійно до сесії!

*Невиконання цих пунктів тягне за собою відмову у проведенні сесії.

Загальна інформація

✔️

Буває, що під час занурення спливає інформація, яка не має відношення до вашого запиту. Це означає, що на момент занурення Вищі провідники ведуть на усвідомлення того, що вам дійсно важливо і необхідно в момент “тут і зараз”. У будь-якому випадку на сесії вам дадуть максимум необхідного і проведуть вас у Благо і зовсім інакше.

✔️Що робити, якщо ви з якихось причин не занурилися?
Не впадати у відчай, і не думати, що з вами щось не так. З вами все так, якщо ви не поринули означає “ВАМ ТУДИ ПРОСТО НЕ ТРЕБА ЗАРАЗ, або не треба взагалі, або ви просто ще не готові змінити себе або щось у своєму житті”.

✔️Іноді з першого разу людині важко розслабитися належним чином і увійти в необхідний стан, для цього ми пропонуємо заздалегідь вказати в заявці про те, чи є досвід занурення і якщо ще не було, то ми надішлемо 3 записаних відеоуроку по розгойдування пам’яті. Якщо це не допоможе, то, швидше за все, вам не підходить наш метод. Нагадуємо, що Вищі Провідники краще за нас з вами знають, коли нам туди треба йти і чи треба взагалі.

✔️Іноді розслабленню та входженню в регрес заважають надмірний аналіз та завищені очікування від процесу. Відпускайте ситуацію та довіряйте вашим Провідникам та Ангелам Охоронцям!
Найбільше йде інформації і найглибше занурюється той, хто найменше очікує від занурення. Відоме занурення це не кінець чогось і не чарівна паличка, яка розвіє всі ваші страхи, проблеми та небажані ситуації, а початок необхідних змін, роботи над собою та істинно необхідних усвідомлень. Не ми, не Вищі структури, які допомагають нам у зануренні, не зроблять за вас вашу роботу. Вся інформація, що передається під час сесії, спрямована на усвідомлене звільнення та усвідомлену роботу над собою. А це означає, що ви робите вибір САМІ в той чи інший бік, а ми є вашими провідниками.

Якщо ви хочете надихнутися на дослідження власного Я та основ світоустрою з погляду позитивної регресології, то поспішайте.

Кількість місць обмежена, попередня реєстрація.

Ви можете ПОДЯКУВАТИ НАС у вигляді ФІНАНСОВОЇ підтримки, у розмірі тієї суми яку можете собі дозволити. Усі гроші йдуть на розвиток каналу.

Будь-який знак уваги – це енергетичний взаємообмін, який піде на БЛАГО обох сторін!
Дякуємо Вам🙏


Заповніть заявку

Запросити додаткову інформацію можна в особистому повідомленні